Sportovec a kamarád

Práce, práce, práce. Někdy se stává, že zapomínáme na vše okolo. Přitom existují i podstatnější věci. A vy to víte. Že ano? 🙂

Vážně i nevážně. O sportu i životu.

Kde začít? Možná úplně na začátku. Narodil jsem se v před téměř třemi desítkami let. Již je to nějaké doba, ale přijde mi to jako včera, kdy jsem se jako malý den honil za míčem. Fotbal a sport zůstal mou zábavou až doteď.

Momentálně žiji v Táboře se svou manželkou Péťou a dcerou Emmičkou. V Táboře jsem spokojen, ale také rád
cestuji, ať už po ČR nebo i za hranice. Pracovně se pohybuji hlavně v po celých Čechách a
Praze. Osobně se dostávám i na cesty třeba až do Asie. To mě nabíjí energií. A lidi. A sport! Jo, na to nedám dopustit!

DSC-20

Kdybyste měli chvíli, tak se doražte mrknout na fotbal TJ Dražice. Již toho mnoho nenaběhám, tak zde hraji stopera a snažím tu naši hru trochu řídit. Někdy úspěšně, někdy méně... A co když nehraji fotbal? Pak volejbal, tenis, squash. Prostě cokoli, kde se o něco hraje.

No, to je moje blbá vlastnost, nemám rád prohry a vždycky musím hrát o něco. I kdyby mělo jít jen o malé pivko. Manželka se mi směje a prý jsem dokonec někdy i prohlásil: “Při tenisu bych raději rozkousal raketu, než abych prohrál!” Ale nebojte, nekoušu. 😀

S kamarády jsem pro každou legraci. A pokud se ještě neznáme, tak nevadí, rád poznávám nové lidi. A největší pohoda je, když se sejde parta lidí a já něco ugriluji. To mám fakt rád.

Na manželku nedám dopustit, velmi rádi spolu objevujeme nové místa. Cestování je pro nás velkou radostí. A z čeho mám ještě radost? Když ji dokážu překvapit super dárkem! Její fantastický a překvapený úsměv fakt stojí za to…

Ještě čtete? Tyyyjo, děkuji, že jste dočetli, až sem. Tak mi kdyžtak napište a pojďme dát kávu. Rád poznám i Vás.

Co o mě klienti říkají

Michala jsem poznal přes svého bráchu, který mi ho doporučil v rámci financí. I když jsem na to už tenkrát člověka měl, sešel jsem se s Michalem. Řekl mi spoustu informací o různých produktech, investování, ale i komplexním využití financí. Od té doby mám v něm důvěru a řeším s nim vše kolem mých financí, smluv, hypoték a podobně. Po těch letech co se známe, mě přesvědčil natolik, že už to s nikým jiným neřeším. Je můj nejen finanční poradce, ale dnes už skvělý kámarád.
Matěj Hybš
fotbalista
Michal je velice pozitivní člověk, který umí lidem předat svou vizi a nadšení. Neustále se posouvá v tom co dělá a to díky sebereflexi, které si u něj moc vážím. Dodává mu to šmrc, který posluchače prostě baví a inspiruje. Michal umí báječně komunikovat s lidmi, reaguje na jejich potřeby a dokáže jim předat své znalosti. Díky rychlé a zábavné improvizaci lidi jednoduše zaujme.
Daniela Librová
oblastní ředitelka
S Michalem se známe už dlouho, a tak, když jsme začali s dnes již manželem řešit společné finance a zabezpečení, moc nám pomohl. Když jsme se za nějaký čas rozhodli pro vysněné bydlení, neváhali jsme a kontaktovali s prosbou o pomoc právě jeho! Nyní máme už rodinu. Díky Michalovi máme zajištěné spoření pro naši dceru a veškeré finanční portfolio naší rodiny. Je to pro nás pocit jistoty a důvěry,jelikož se na něho můžeme kdykoli obrátit!
rodina Šindelářova
previous arrow
next arrow
Slider