Reference

Vždy se snažím pracovat na 100%. O to víc mě pak těší pozitivní reakce. Přečtěte si reference. Třeba mne tak lépe poznáte i z pohledu lidi v mém okolí.

Reference

Vždy se snažím pracovat na 100%. O to víc mě pak těší pozitivní reakce. Přečtěte si reference. Třeba mne tak lépe poznáte i z pohledu lidi v mém okolí.

Finanční poradce

Šindelářovi

S Michalem se známe už dlouho, a tak, když jsme začali s dnes již manželem řešit společné finance a zabezpečení, moc nám pomohl. Když jsme se za nějaký čas rozhodli pro vysněné bydlení, neváhali jsme a kontaktovali s prosbou o pomoc právě jeho! Nyní máme už rodinu. Díky Michalovi máme zajištěné spoření pro naši dceru a veškeré finanční portfolio naší rodiny. Je to pro nás pocit jistoty a důvěry,jelikož se na něho můžeme kdykoli obrátit!"  rodina Šindelářova

 

Šindelářovi (rodina)

Jitka Holíková

Jednoduše a stručně řečeno, ochota, flexibilita, příjemné jednání a profesionalita dělá z Michala člověka na svém místě. Nejvíce si cením férového jednání. Vždy jsem získala kompletní infromace, na základě kterých jsem se rozhodovala. Díky Michalovi se podařilo rozprostřít mé finance do několika různých typů investic tak, aby byly pravidelně vytvářeny rezervy, spořené finance měly co nejlepší zhodnocení a zárověň jsem měla finanční rezervu ihned k dispozici pro případ potřeby.

 

Jitka Holíková
Manažerka

Jan Nývlt

S Michalem spolupracuji již 6 let a pomáhá mi s celým finančním portfoliem. Informuje mě o možnostech, které jsou pro mě nejvýhodnější. Reálně mi šetří čas, peníze, přináší mi pocit bezpečí a jistoty.

 

Honza Nývlt
Manažer

Jakub Barda 2

S Michalem spolupracuji, protože se známe už poměrně dlouho a věřím mu. Vím, že to je profesionál a pracuje na 120 %. Když jsme s rodinou začali řešit bydlení, ani na chvilku jsme nepochybovali o tom, že se obrátíme na Michala. Veškeré finance řeším pouze s ním. Přináší mi nové vědomosti, možnosti i zajímavé informace. Jsme moc rád za tuto spolupráci.

 

Jakub Barda
Učitel na ZŠ

Lektor

boss (1)

Michala jsem poznal na OA a VOŠE Tábor, kde jsem studoval, jako lektora dobrovolného předmětu „Kariérní poradna“. Během semestrálního kurzu jsem zjistil, že Michal je především člověk, který dokáže být opravdu hodně empatický, toho právě při lektoringu využívá. Dokáže vyzdvyhnout a zlepšit silné stránky, ale zároveň neustále napomáhá rozvíjet potenciál každého z nás, kteří se účastníme jeho přednášek.

 

Petr Šimánek
Bývalý student OA a VOŠE Tábor

Daniel Librová

Michal je velice pozitivní člověk, který umí lidem předat svou vizi a nadšení. Neustále se posouvá v tom co dělá a to díky sebereflexi, které si u něj moc vážím. Dodává mu to šmrc, který posluchače prostě baví a inspiruje. Michal umí báječně komunikovat s lidmi, reaguje na jejich potřeby a dokáže jim předat své znalosti. Díky rychlé a zábavné improvizaci lidi jednoduše zaujme.

 

Daniela Librová
Oblastní ředitelka

DSC_6376-Edit

Michal je na každé vzdělávání maximálně připravený. Neustále posouvá svoje už tak velmi dobré komunikační schopnosti a znalosti. Informace, které dostávám od Michala, jsou pravdivé, a vždy ví o čem mluví. Vše předává z praxe, což je pro mě důležité. Díky němu se podnikatelsky i odborně posouvám JÁ sám. Jeho názory a podněty mi vždy pomohly. Působí na mě profesionálně, klidně ale hlavně lidsky. Vždy se snaží školit a předávat informace tak, aby si na to člověk přišel sám a musel nad tématem přemýšlet. Jeho školení má jasný řád a výstup, který si daný posluchač odnáší.

 

Jiří Kupka
Spolumajitel poradenské kanceláře

Simona Heřmanová

Za dobu co Michala znám, osobně neznám člověka s větším zapálením pro danou věc , proto školení v jeho podání jsou vždy velkou inspirací a zároveň každého zaujme pozitivním přístupem a dokáže velmi empaticky splynout s kolektivem a lidmi, kterým má tu možnost v rámci školení něco předat. Umí skvěle a jednoduše danou problematiku vysvětlit v konkrétních příkladech a proto je vše lehce uchopitelné a každá myšlenka je správně předána a pochopena.

 

Simona Heřmanová
Franšízantka

Hana Turková

Dle mého názoru je Michal Hojdar vynikající školitel, který umí strhnout pozornost a udržet zájem posluchačů po celou dobu. Komunikačně je Michal výborně připraven, umí vždy rychle a přesně reagovat na nastalou situaci.

 

Hana Turková
Spolumajitelka kamenictví

Podnikatel

boss (1)

Michala znám zhruba 2 roky a něco málo jsme spolu už zažili, takže vím, že je to ten druh podnikatele, který chápe, že kvalitní byznys musí být win win pro obě strany. Je to navíc podle mě skutečný profesionál, který velmi dobře rozumí svému oboru, a co se mi na něm líbí nejvíc je to, že má pořád chuť se vzdělávat a mít aktuální informace z trhu. Je s ním radost spolupracovat, protože umí naslouchat. Máme podobný názor na celou řadu věcí a navíc je to s ním často i zábava.

 

Jakub Baxa
Oblastní ředitel

Martin Frantík

Michala vnímám jako velkou osobnost, u které vídím každý den touhu se zlepšovat a být tak pro své okolí ještě větším přínosem! S Michalem spolupracuji kvuli svému přesvědčení, že něco dokážu pouze tehdy, pokud se obklopím lepšími lidmi než jsem já sám. Naše společné rozhovory nás oba posouvají a společně dokážeme naše myšlenky, nápady a projekty ještě více vyšperkovat k dokonalosti.

 

Martin Frantík
Ředitel a spolumajitel několika firem