Podnikatel a lektor

Krása finančního odvětví je v tom, že propojuje celý trh napříč všemi odvětvími, tudíž mi dává možnost účastnit se různých projektů i je vytvářet.

Propojování lidí, networking a podnikání jde ruku v ruce.

Podnikání není pouze o jednotlivci, ale je o týmu lidí, který se na podnikatelově vizi podílí. Já jsem takový tým vytvořil v rámci mého působení v Partners. Každý člověk v týmu má svoji roli, své sny, vize, které chceme předávat ostatním lidem.

Díky dobré práci jsem se dostal zároveň k přednášení a organizaci různých akcí, které jsem si tu dovolil vypsat. Když Vás cokoli zaujme, tak napište a třeba Vás s někým propojím nebo pomůžu s rozvojem Vašeho podnikání i jinak.

6

Spoluorganizuji a moderuji Business for Breakfast

Business for Breakfast sdružuje především malé a střední firmy, které si formou obchodních snídaní jednou za dva týdny u snídaně vytvářejí bezpečné, nekonkurenční prostředí. V něm se navzájem poznávají a věří si. Díky tomu sdílí svoje kontakty, doporučení, reference i zakázky nejen mezi sebou, ale i svým známým. Toto poslání vnímám jako velice důležité a užitečné pro podnikatelské prostředí, proto jsem se do BforB zapojil a stal se členem výkonného týmu v Táboře.

Přednáším na OA a VOŠE v Táboře

V dnešní době jsou studenti ve školách připravováni zejména na kariéru v zaměstnání a velmi zřídka jim jsou zmiňovány možnosti v podnikatelské sféře. Z tohoto důvodu jsem se zapojil do projektu „Kariérní poradna“, jehož cílem je právě rozšiřování povědomí o podnikání. Zapojujeme studenty do praxe, vzděláváme je v komunikačních a prezentačních dovednostech, aby poznali i jinou stranu mince. Na OA a VOŠE v Táboře jsem projekt odstartoval v roce 2017.

Školím daňově uznatelné benefity pro firmy a podnikatele

Potřebují vaši lidé vědět, jaké jsou možnosti daňové uznatelných benefitů pro podnikatel? Např. jsem školil v účetní firmě Radka Svobody. Jednalo se o školení pro účetní právě v oblasti daňově uznatelných firemních benefitů a zhodnocování peněz.

Vzdělávám v rámci Partners

Od roku 2014 jsem lektorem v rámci Partners. V součastnosti školím nižší, střední a vyšší management. Jedná se především o obchodní, manažerské a podnikatelské workshopy a finanční semináře pro desítky lidí.

Napadá Vás myšlenka, s kým bych Vás mohl propojit? Je něco, s čím Vám mohu pomoci? Chcete školení na téma, které je mi blízké? Tak napište. Rád se s Vámi potkám.

Co o mě klienti říkají

Michal je velice pozitivní člověk, který umí lidem předat svou vizi a nadšení. Neustále se posouvá v tom co dělá a to díky sebereflexi, které si u něj moc vážím. Dodává mu to šmrc, který posluchače prostě baví a inspiruje. Michal umí báječně komunikovat s lidmi, reaguje na jejich potřeby a dokáže jim předat své znalosti. Díky rychlé a zábavné improvizaci lidi jednoduše zaujme.
Daniela Librová
oblastní ředitelka
Michal, je na každé vzdělávání maximálně připravený. Neustále posouvá svoje už tak velmi dobré komunikační schopnosti a znalosti. Informace, které dostávám od Michala jsou pravdivé a vždy ví o čem mluví. Vše předává z praxe, což je pro mě důležité. Díky němu se podnikatelsky i odborně posouvám JÁ sám. Jeho názory a podněty mi vždy pomohly. Působí na mě profesionálně, klidně ale hlavně lidsky. Vždy se snaží školit a předávat informace tak, aby si na to člověk přišel sám a musel nad tématem přemýšlet. Jeho školení má jasný řád a výstup, který si daný posluchač odnáší.
Jiří Kupka
Senior Consultant
Za dobu co Michala znám, osobně neznám člověka s větším zapálením pro danou věc , proto školení v jeho podání jsou vždy velkou inspirací a zároveň každého zaujme pozitivním přístupem a dokáže velmi empaticky splynout s kolektivem a lidmi, kterým má tu možnost v rámci školení něco předat. Umí skvěle a jednoduše danou problematiku vysvětlit v konkrétních příkladech a proto je vše lehce uchopitelné a každá myšlenka je správně předána a pochopena.
Simona Heřmanová
Senior Consultant
previous arrow
next arrow
Slider