Asistentka

Petra Hojdarová

Kvalitní zázemí týmu je důležitou součástí jeho úspěchu.

O mně

V týmu Michala Hojdara působím od listopadu 2016, ačkoli náš společný životní příběh začal ještě pár let před tím, než Michal vůbec vstoupil do spolupráce s Partners a začal podnikat.
Po maturitě na Gymnáziu Pierra de Coubertina v Táboře jsem začala studovat na VŠE v Praze. Záměrně jsem si zvolila školu s ekonomickým zaměřením, protože jsem v tomto odvětví spatřovala velký pracovní potenciál, a to nejen v Praze, ale i v menších městech. Naivně jsem si myslela: „S ekonomkou máš vyhráno!“, bohužel realita byla jiná. Ve škole mě sice teorii naučili, ale praxe v rámci studia, případně pracovní stáže nebyly žádné.

5 (1)

Když jsem již během inženýrského studia začala shánět zaměstnání, byla jsem velmi zklamaná z nabízených pozic a platového ohodnocení. Největším překvapením bylo, že jsem dle některých firem byla „překvalifikovaná“. Měla jsem natolik vysoké vzdělání, že by mě nezaplatili, a to bylo špatně. Takže jsem studovala VŠ kvůli lepším podmínkám v práci, výhodnější startovací pozici, a nakonec se to v některých případech obrátilo proti mně. Ze svých požadavků, a to nebyly nijak vysoké, jsem ale slevit nechtěla, proto padla otázka: „Co dál?“

V tu chvíli přišel Michal s nabídkou, že bychom to spolu zkusili i pracovně. Zpočátku jsem byla vůči této myšlence poměrně skeptická. Představa, že spolu budeme žít a zároveň i pracovat ve mně vyvolávala nemalé obavy, jaké by tato spolupráce přinesla ovace. Strach jsem měla zejména z toho, že náš osobní život tím „zabijeme“. Opak byl ale pravdou. Díky tomu, že jsem se dostala do světa financí ve spolupráci s Partners, jsem konečně pořádně pochopila Michalovu práci. Pochopila jsem, proč každý den pracuje do večera, proč věnuje volný čas o víkendech svému podnikání, zkrátka jsem si uvědomila, že tím žije a naplňuje ho to. Já jsem nyní toho součástí a zároveň se to stalo součástí mě.

V týmu zaštiťuji back office a servis neživotního pojištění, tudíž trávím spoustu času se všemi členy týmu a zároveň denně komunikuji se stávajícími klienty. Je to práce, která je velmi různorodá a každý den mi přináší nové podněty k zamyšlení, ale také problémy, které je třeba vyřešit. A co to všechno pro mě znamená? Především motivaci neustále se zlepšovat a posouvat své hranice, zažívat stále nové zkušenosti, které následně můžu předávat i ostatním lidem. Díky pozici, kterou zastávám, se neustále vzdělávám, vyhledávám aktuální informace o trhu, zlepšuji se v komunikačních a organizačních dovednostech, které jsou pro mé fungování velmi důležité. To mě osobnostně posouvá stále dál a vím, že je ještě hodně věcí přede mnou, ale těším se na další příležitosti a pokroky které mě čekají.

Kontaktujte Petru