Kdo jsem?

Finanční poradce, podnikatel, lektor, ale také sportovec a normální člověk z masa a kostí.

Finanční poradce

Stejně jako vy, tak i každý z mých klientů je jedinečná osobnost s vlastními cíli. A každého zajímá také něco jiného… Tak si počtěte, jak vaše oči ráčí.

Co si však pod správným přístupem k financím představuji já osobně? Jako absolutně klíčové vnímám 3 pilíře: zabezpečení příjmu, majetku a vytváření dlouhodobé finanční nezávislosti.

3
DSC_6670

Podnikatel a lektor

Krása finančního odvětví je v tom, že propojuje celý trh napříč všemi obory. To mi dává možnost účastnit se různých projektů, propojovat lidi a neustále se vzdělávat.

Podnikání není pouze o jednotlivci, ale o týmu lidí, který se na podnikatelově vizi podílí. Několikaleté dřina mě dovedla až k přednášení a lektorování, což se stalo i mou oblibou.

Sportovec a kamarád

Práce, práce, práce. Někdy se stává, že zapomínáme na vše okolo. Přitom existují i podstatnější věci. A vy to víte. Že ano? 🙂

Miluji rodinu, kamarády, sport, cestování. Rád se směji, i když ne vždy je vše růžové. Zažil jsem i nepříjemné životní situace. Naučil se žít v realitě. Přesto se snažím být optimistou a užívat si život.

DSC_6838-Edit

Co o mě klienti říkají

Michala jsem poznal přes svého bráchu, který mi ho doporučil v rámci financí. I když jsem na to už tenkrát člověka měl, sešel jsem se s Michalem. Řekl mi spoustu informací o různých produktech, investování, ale i komplexním využití financí. Od té doby mám v něm důvěru a řeším s nim vše kolem mých financí, smluv, hypoték a podobně. Po těch letech co se známe, mě přesvědčil natolik, že už to s nikým jiným neřeším. Je můj nejen finanční poradce, ale dnes už skvělý kámarád.
Matěj Hybš
fotbalista
Michal je velice pozitivní člověk, který umí lidem předat svou vizi a nadšení. Neustále se posouvá v tom co dělá a to díky sebereflexi, které si u něj moc vážím. Dodává mu to šmrc, který posluchače prostě baví a inspiruje. Michal umí báječně komunikovat s lidmi, reaguje na jejich potřeby a dokáže jim předat své znalosti. Díky rychlé a zábavné improvizaci lidi jednoduše zaujme.
Daniela Librová
oblastní ředitelka
S Michalem se známe už dlouho, a tak, když jsme začali s dnes již manželem řešit společné finance a zabezpečení, moc nám pomohl. Když jsme se za nějaký čas rozhodli pro vysněné bydlení, neváhali jsme a kontaktovali s prosbou o pomoc právě jeho! Nyní máme už rodinu. Díky Michalovi máme zajištěné spoření pro naši dceru a veškeré finanční portfolio naší rodiny. Je to pro nás pocit jistoty a důvěry,jelikož se na něho můžeme kdykoli obrátit!
rodina Šindelářova
previous arrow
next arrow
Slider